В Україні пішли на жорсткий крок через спалах коронавірусу в Китаї

В "Укрпошті" ввели важливу заборону — через спалах коронавірусу тимчасово призупинили прийом поштової кореспонденції і посилок з України до Китаю.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".


"Щодо доставки імпортних поштових відправлень з території Китаю, які надходять до України. Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивезення пошти з території Китаю. Однак через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені", – повідомили в Укрпошті.


Що ж стосується усіх видів відправлень до Китаю, то всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені. З 12 лютого їх приймання тимчасово призупинили.


Також Укрпошта попередила про можливе збільшення термінів транзиту поштової кореспонденції і посилок між Україною та Китаєм через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній.


Всесвітня організація охорони здоров’я теж наразі не вводить жодних заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі у зв’язку зі спалахами коронавірусу в Китаї. ВООЗ повідомляє про безпечність посилок. Люди, які отримують посилки з Китаю, не ризикують заразитися.


Читайте також матеріал "Апострофа": "Чорний лебідь" коронавірусу: чи приведе смертельна пандемія до світової кризи.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-13/v-ukraine-poshli-na-jestkiy-shag-iz-za-vspyishki-koronavirusa-v-kitae/188277”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя