Суд постановив закрити Український театр в Одесі


П’ятий Апеляційний суд Одеської області за позовом пожежних прийняв рішення про закриття Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені Василя Василька

Про це йдеться в зверненні колективу театру, яке оприлюднено 5 жовтня 2019 року, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает fresh-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Причина — установа не встигла в обумовлений термін придбати обладнання пожежної безпеки.

"Точніше, з 56 вимог про забезпечення протипожежних норм, ми впродовж лічених місяців задовольнили «лише» 53. Жодні наші аргументи, ані про неухильну повсякденну роботу з усунення суто технічних недоліків, ані активну співпрацю із органами влади щодо фінансового забезпечення робіт, не кажучи вже про відчайдушну та натхненну творчість наших акторів – до уваги прийнято не було. 2 жовтня 2019 року нам всім, а значить — і вам, наші глядачі — вказали на двері", — зазначають актори.

Автори звернення впевнені, що їхній театр обрано для "показового покарання":

" ...Чимало інших театрів та закладів культури й мистецтва мають значно гірші умови. До того ж: не лише ми, і не лише в Одесі, а практично в кожному місті театри працюють будівлях-пам’ятках архітектури та мають ті ж самі проблеми та недоліки технічного характеру".

Як уточнює у себе на Facebook директор художнього музею Олександр Ройтбурд, основним приводом для закриття театру стала відсутність системи димовидалення.

  • Нагадаємо, 2017 року в Одесі почав працювати підземний театр.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/sud_postanovyv_zakryty_ukrayinskyy_teatr_v_odesi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя