Львів’янка Любомира Мандзій стала заступницею Міністра освіти і науки України

Сьогодні, 11 вересня, екс-директорку департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомиру Мандзій призначено на посаду заступника Міністра освіти і науки України. Про це йдеться на сайті Міносвіти.Кандидатуру львів’янки Любомири Мандзій затвердили сьогодні на засіданні уряду. Об этом сообщает provokacia.in.ua со ссылкой на СМИ.


На сайті міністерства вже з’явилася інформація про неї.


Довідка:


Народилася 10 травня 1973 року у с. Опака Дрогобицького району Львівської області.


1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія».


Упродовж 1998-2001 рр. за спеціальністю «Політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.


З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.


Протягом 2016-2019 рр. — директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.


Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.


11 вересня 2019 р. призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lvivyanka_lyubomyra_mandziy_stala_zastupnytseyu_ministra_osvity_i_nauky_ukrainy_325782.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя