Витік даних: паролі та відбитки мільйонів користувачів ширяться мережею


Дослідники Ноам Ротем та Ран Локар з ізраїльського порівняльного порталу виявили в інтернеті величезну базу даних з приватними даними сотень тисяч людей

Про це повідомляє Deutsche Welle. Об этом сообщает СЛЕД ВОЛКА со ссылкой на СМИ.

Йдеться про інформацію з платформи Biostar 2 корейської компанії Suprema, що спеціалізується на безпекових технологіях. Компанія називає себе лідером ринку систем біометричного контролю доступу до об’єктів у Європі.

"Недоброзичливі агенти могли використати прогалину, аби зламати доступ до охоронних об’єктів чи маніпулювати безпековими протоколами для злочинних цілей", — зазначили Ротем і Локар.

Серед даних користувачів, які потрапили у мережу і тривалий час були доступні в незахищеному вигляді, близько мільйона відбитків пальців, фото обличчя користувачів, незакодовані імена доступу та паролі, а також інформація про доступ до різних об’єктів, рівні їхнього захисту та особисті дані персоналу.

Загалом, дослідники отримали доступ до понад 27,8 мільйона файлів загальним обсягом у 23 гігабайти. Як довго дані перебували незахищеними в мережі, не відомо. Ротем і Локар отримали доступ до них тиждень тому.

Системи захисту корейської фірми, використовуються, зокрема, британською поліцією, а також багатьма підприємствами сфери оборони і банками. Очільник відділу маркетингу Suprema Енді Ан повідомив, що в компанії проводять оцінку інформації, наданої ізраїльтянами, а клієнти в разі загрози витоку їхніх даних будуть поінформовані.

Тим часом ізраїльські дослідники повідомили, що безпекова прогалина у вівторок була закрита.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/15/vytik_danykh_paroli_ta_vidbytky_milyoniv_korystuvachiv_shyryatsya_merezheyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя